تور کنیا | پرواز چارتر | پرواز لحظه آخری | پرواز داخلی | پرواز خارجی | تور داخلی | تور خارجی | ویزای شنگن | ویزای سویس | ویزای کانادا

با بلیط چارتر یا بلیط لحظه آخری به راحتی پرواز کنید

بهترین روش سفر برای گردشگران و مسافران

بهترین سفر، سفری است که امن و راحت باشد، یعنی از زمان خرید بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری تا رسیدن به مقصد امنیت و آسایش برای گردشگران مهیا باشد.

یکی از بهترین ها که این امنیت را برای مسافران خود فراهم می کند، استراک تراول است.

استرک تراول سفری امن همراه با آرامش را برای شما ارائه میدهد. به راحتی می توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن استرک تراول پرواز مورد نیاز خود را انتخاب کنید و سفری عالی را آغاز کنید.

اپلیکیشن استرک تراول

اگر دنبال اپلیکیشنی هستید که حجم کم داشته باشد و به راحتی از طریق تلفن همراه بتوانید در هر لحظه که تمایل دارید خریدی امن و آسان بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری چارتر هواپیما داشته باشید، می توانید از اپلیکیشن کم حجم تحت وب استرک تراول استفاده کنید. این اپلیکیشن به راحتی از سایت استراک تراول در دسترس است که می توانید آن را دانلود و روی سیستم گوشی تلفن همراه خود نصب کنید. لینک دانلود مستقیم اپلیکیشن استرک تراول را همین جا کلیک کنید.

تفاوت پرواز چارتر و پرواز سیستمی

هنگامی که مسافران با هواپیما سفر می کنند، معمولاً یک پرواز برنامه ریزی شده را انجام می دهند. پروازهای برنامه ریزی شده طبق برنامه های از قبل منتشر شده برای عزیمت و ورود از یک مقصد به مقصد دیگر فعالیت می کنند. که پروازهای سیستمی گفته می شود با این وجود گزینه دیگری برای سفر یک پرواز چارتر است که با یک پرواز برنامه ریزی شده متفاوت است.

پرواز چارتر پروازی است که جزئی از برنامه منتشر شده هواپیمایی نیست. این گونه پروازها با پیشنهادهای شگفت انگیز در قیمت بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری هواپیما همراه هستند که البته بعضی شرکت ها پیشنهادهای فوق العاده ای میدهند اما زمانی که وارد فرایند خرید می شوید، میبینید که این پیشنهادات کذایی و دروغی است. به عنوان مثال بعد از اینکه پرواز چارتر را انتخاب کردین و وارد خرید شدین، متوجه می شوید که شروط دیگری را دارد که قیمت آن با قیمت سیستمی برابری دارد.

پروازهای چارتر با توجه به اینکه قیمت پایین تری دارند، حجم بار قابل حمل برای مسافر نسبت به پروازهای سیستمی در برخی موارد کمتر می باشد.

استرک تراول پیشنهادهای چارتری حقیقی را برای مسافرانی که امکان برنامه ریزی از قبل نداشتند، را دارد. که بسیار راحت می توانید از اپلیکیشن استرک برای این موضوع اقدام کنید.

چگونه تور داخلی را برای خود ببندیم؟

سفر با تور مزایای بسیاری دارد مثلا یک راهنما دارید که مسیرها و مناطق گردشگری را به شما نشان بدهد و یا دوستان زیادی پیدا کنید، اما هزینه بیشتری را نیز به وجود می آورد. به همین دلیل جهت کاهش هزینه های خود می توانید، برای سفرهای داخلی، خودتان به راحتی تور داخلی ببندید.

 به این صورت که بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری را از سایت یا اپلیکیشن استرک تراول که ارائه دهنده پایین ترین نرخ پروازهای داخلی  است، بصورت چارتر یا سیستمی تهیه کنید و از اپلیکیشن های مکانچی، اسنپ تراول و بسیار اپلیکیشن مشابه دیگر، هتل را در شهر مورد نظر خود رزرو می کنید و به این روش، سفری امن و ارزان را برای خود رقم بزنید.  

ایرلاین های استرک تراول

ایرلاین شرکت هواپیمایی است که خدمات حمل و نقل هوایی را برای مسافران و باربری ارائه می دهد. استراک تراول ایرلاین های داخلی مانند کیش ایر، ماهان و آتا و ... را پشتیبانی می کند همچنین برخی از ایرلاین های خارجی را نیز ارائه میدهد.

استراک تراول همچنین بسیاری از پروازهای داخلی را از شهرهایی مانند تهران، مشهد، کیش، اهواز، اصفهان و تبریز به نقاط مخلتف کشور و خارج کشور مانند استانبول، بغداد، امارت و... را به مسافران با پایین ترین قیمت بخصوص در تعطیلات ارائه میدهد.

شما می توانید برای تعطیلات آخر هفته تان بهترین برنامه ریزی به هر نقطه ای که می خواهید داشته باشید زیرا در استراک تراول، نرخ بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری ها در تعطیلات ارزان می شود.

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.